SOCZEWKI PROGRESYWNE COOPER VISION

Wszyscy, którzy poszukują miękkich hydrożelowo-silikonowych soczewek progresywnych, powinni zapoznać się również z ofertą firmy Cooper Vision. Zastosowano w nich specjalne rozwiązania techniczne, aby soczewki Biofinity Multifocal oraz Proclear Multifocal łatwo dobrać do indywidualnych potrzeb każdego, kto ma skomplikowaną wadę wzroku. Są to soczewki progresywne miesięczne, o maksymalnej przepuszczalności zarówno tlenu jak i wody do powierzchni oka, na którym znajduje się soczewka.
Cooper Vision jest również producentem jednodniowych soczewek progresywnych – Proclear 1-Day Multifocal.

Biofinity Multifocal 3 szt.

Dzięki technologii Balanced Progressive, soczewki te posiadają unikatowe rozwiązanie pozwalające na wybór pomiędzy typem soczewki D i N. Tak, jak w każdej soczewce progresywnej, znajdują się na nich trzy strefy widzenia – bliska, daleka i pośrednia. Ich cena to 119,99 zł.

soczewki progresywne Biofinity Multifocal


Proclear Multifocal 3 szt.

soczewki progresywne proclear multifocal

Są to soczewki progresywne miesięczne, w produkcji których użyto technologii Balanced Progressive oraz wybór między typami D i N. Cechują się bardzo wysoką odpornością na powstawanie na ich powierzchni osadów. Ich cena to 69,99 zł.

soczewki progresywne Proclear Multifocal


Proclear 1-Day Multifocal 30 szt.

soczewki proclear 1day multifocalJednodniowe soczewki progresywne cechują się wysokiem stopniem uwodnienia (60%), co zawdzięczają technologii PC Technology™ oraz nowoczesnemu materiałowi Omafilcon A. Ich cena to 89,99 zł.

soczewki progresywne Proclear 1-Day Multifocal


Written by admin